Щороку, в Академічному ліцеї №15, проходить наукова шкільна конференція “Ліцейські читання”. У грудні до захисту дослідних проєктів запрошуються учні 10-11 класів, які мають на меті представляти ліцей на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. В квітні конференція вітає здобувачів освіти 1-9 класів, одні роблять перші кроки в наукові діяльності, інші готуться до трампліну МАН.